Sprzedany
Property 51724 photo 1
Property 51724 photo 2
Property 51724 photo 3
Property 51724 photo 4
Property 51724 photo 5
Property 51724 photo 6
Property 51724 photo 7
Property 51724 photo 8
Property 51724 photo 9
Property 51724 photo 10
Property 51724 photo 11
Property 51724 photo 12
Property 51724 photo 13
Property 51724 photo 14
Property 51724 photo 15
Property 51724 photo 16
Property 51724 photo 17
Property 51724 photo 18
Property 51724 photo 19
Property 51724 photo 20
Property 51724 photo 21
Property 51724 photo 22
Property 51724 photo 23
Property 51724 photo 24
Property 51724 photo 25
Property 51724 photo 26
Property 51724 photo 27
Property 51724 photo 28
Property 51724 photo 29
Property 51724 photo 30
Property 51724 photo 31
Property 51724 photo 32
Property 51724 photo 33
Property 51724 photo 34
Property 51724 photo 35
Property 51724 photo 36
Property 51724 photo 37
Property 51724 photo 38
Property 51724 photo 39

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Piętro: Piętro 5
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Access
  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ rożny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Panoramiczne zdjęcia

Podobne obiekty

Sprzedaż
155 000 € 1550 €/m²
  • Kod obiektowy 65510
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
115 000 € 3833 €/m²
  • Kod obiektowy 65526
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
68 000 € 2344 €/m²
  • Kod obiektowy 65527
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
70 000 € 2413 €/m²
  • Kod obiektowy 65528
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
132 000 € 2275 €/m²
  • Kod obiektowy 65529
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Wynajem
od 480 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 65554
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod obiektowy 65565
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65568
  • Metry kw. 268 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 65572
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
165 000 € 2062 €/m²
  • Kod obiektowy 65574
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera