Sprzedany
Property 51754 photo 1
Property 51754 photo 2
Property 51754 photo 3
Property 51754 photo 4
Property 51754 photo 5
Property 51754 photo 6
Property 51754 photo 7
Property 51754 photo 8
Property 51754 photo 9
Property 51754 photo 10
Property 51754 photo 11
Property 51754 photo 12
Property 51754 photo 13
Property 51754 photo 14
Property 51754 photo 15

Details

  • Profitability: 5,90%
  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 1973
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 200 000 € 11111 €/m²
  • Kod obiektowy 61684
  • Metry kw. 108 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
2 000 000 € 13605 €/m²
  • Kod obiektowy 61685
  • Metry kw. 147 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
175 000 € 3181 €/m²
  • Kod obiektowy 61716
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
130 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 61730
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Wynajem
od 680 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 61773
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61829
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
105 000 € 3620 €/m²
  • Kod obiektowy 61890
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
750 000 € 4687 €/m²
  • Kod obiektowy 61959
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod obiektowy 61969
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera