Sprzedany
Na zapytanie
Property 51982 photo 1
Property 51982 photo 2
Property 51982 photo 3
Property 51982 photo 4
Property 51982 photo 5
Property 51982 photo 6
Property 51982 photo 7
Property 51982 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 1
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 80 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Inwestycja Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63867
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod obiektowy 63896
  • Metry kw. 81 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod obiektowy 63905
  • Metry kw. 54 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
177 000 € 1770 €/m²
  • Kod obiektowy 63906
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
105 000 € 3181 €/m²
  • Kod obiektowy 63909
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
175 000 € 4487 €/m²
  • Kod obiektowy 63918
  • Metry kw. 39 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod obiektowy 63919
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod obiektowy 63920
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
175 000 € 4729 €/m²
  • Kod obiektowy 63921
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 1

Subskrypcja newslettera