Sprzedaż - Willa 216 m² w Protaras

Grecja Cypr Famagusta
499 000 €
2310 €/m²
Property 52356 photo 1
Property 52356 photo 2
Property 52356 photo 3
Property 52356 photo 4
Property 52356 photo 5
Property 52356 photo 6
Property 52356 photo 7
Property 52356 photo 8
Property 52356 photo 9
Property 52356 photo 10
Property 52356 photo 11
Property 52356 photo 12
Property 52356 photo 13
  • Kod obiektowy 52356
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 216 m²
  • Wielkosc gruntu 353 m²
  • Region Protaras
  • Location Famagusta (Cypr)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 55 km

Usługi

  • Parking
  • Basen

Opis

Lokalizacja