Sprzedaż - Dom wolnostojący 152 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
135 000 €
888 €/m²
Property 52630 photo 1
Property 52630 photo 2
Property 52630 photo 3
Property 52630 photo 4
Property 52630 photo 5
Property 52630 photo 6
Property 52630 photo 7
Property 52630 photo 8
Property 52630 photo 9
Property 52630 photo 10
Property 52630 photo 11
Property 52630 photo 12
Property 52630 photo 13
Property 52630 photo 14
Property 52630 photo 15
Property 52630 photo 16
Property 52630 photo 17

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 47 km

Usługi

  • Parking

Opis

Lokalizacja