170 000 €
68 €/m²
Property 5264 photo 1
Property 5264 photo 2
Property 5264 photo 3
Property 5264 photo 4
Property 5264 photo 5
Property 5264 photo 6
Property 5264 photo 7

Details

  • Plaża: песчаный пляж
  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Działka2500 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 3805
  • Metry kw. 9200 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
150 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 3860
  • Metry kw. 2995 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5812
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
160 000 € 347 €/m²
  • Kod obiektowy 6454
  • Metry kw. 461 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
160 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 19080
  • Metry kw. 4012 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
150 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 55947
  • Metry kw. 4848 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
145 000 € 226 €/m²
  • Kod obiektowy 58079
  • Metry kw. 640 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
150 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 62922
  • Metry kw. 731 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
150 000 € 342 €/m²
  • Kod obiektowy 63564
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
145 000 € 512 €/m²
  • Kod obiektowy 65474
  • Metry kw. 283 m²
  • Odległość do plaży 330 m

Subskrypcja newslettera