Sprzedaż - Działka 716 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja Centrum Lefkozja - Nikozja
420 000 €
586 €/m²
Property 52703 photo 1
Property 52703 photo 2
Property 52703 photo 3
Property 52703 photo 4
Property 52703 photo 5
Property 52703 photo 6
Property 52703 photo 7

Details

Opis

Na sprzedaż Działka716 metrów kwadratowych w Nikozji.

Lokalizacja