Sprzedany
Property 52890 photo 1
Property 52890 photo 2
Property 52890 photo 3
Property 52890 photo 4
Property 52890 photo 5
Property 52890 photo 6
Property 52890 photo 7
Property 52890 photo 8
Property 52890 photo 9
Property 52890 photo 10

Details

  • Profitability: 4,90%
  • Rok budowy: 1978
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Usługi

  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny

Lokalizacja

Podobne obiekty

Inwestycja Sprzedaż
77 000 € 1974 €/m²
  • Kod obiektowy 49390
  • Metry kw. 39 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
85 000 € 894 €/m²
  • Kod obiektowy 50914
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
80 000 € 1777 €/m²
  • Kod obiektowy 56576
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
82 000 € 1138 €/m²
  • Kod obiektowy 58115
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
85 000 € 1545 €/m²
  • Kod obiektowy 60529
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
83 000 € 1660 €/m²
  • Kod obiektowy 63520
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
78 000 € 2108 €/m²
  • Kod obiektowy 64151
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
76 000 € 2171 €/m²
  • Kod obiektowy 64440
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
82 000 € 1490 €/m²
  • Kod obiektowy 64568
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
79 000 € 1128 €/m²
  • Kod obiektowy 64765
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera