Sprzedaż - Działka 4701 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja Centrum Lefkozja - Nikozja
160 000 €
34 €/m²
Property 53163 photo 1
Property 53163 photo 2
Property 53163 photo 3
Property 53163 photo 4
Property 53163 photo 5
Property 53163 photo 6

Details

Opis

Na sprzedaż Działka4701 metrów kwadratowych w Nikozji.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
167 800 € 259 €/m²
  • Kod obiektowy 25716
  • Metry kw. 647 m²
Sprzedaż
164 650 € 258 €/m²
  • Kod obiektowy 25718
  • Metry kw. 636 m²
Sprzedaż
164 500 € 313 €/m²
  • Kod obiektowy 49151
  • Metry kw. 524 m²
  • Odległość do plaży 45000 m
Sprzedaż
165 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 52761
  • Metry kw. 7358 m²
Sprzedaż
160 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 53163
  • Metry kw. 4701 m²
Sprzedaż
180 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 54504
  • Metry kw. 2119 m²
Sprzedaż
170 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 57596
  • Metry kw. 2156 m²
Sprzedaż
180 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 58638
  • Metry kw. 6355 m²
Sprzedaż
160 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 58700
  • Metry kw. 17057 m²
Sprzedaż
150 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 64921
  • Metry kw. 1392 m²

Subskrypcja newslettera