Sprzedaż - Domek 125 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol Moutagiakas
430 000 €
3440 €/m²
Property 54751 photo 1
Property 54751 photo 2
Property 54751 photo 3
Property 54751 photo 4
Property 54751 photo 5
Property 54751 photo 6
Property 54751 photo 7
Property 54751 photo 8
Property 54751 photo 9
Property 54751 photo 10
Property 54751 photo 11
Property 54751 photo 12
Property 54751 photo 13
Property 54751 photo 14
Property 54751 photo 15
Property 54751 photo 16
Property 54751 photo 17
Property 54751 photo 18
Property 54751 photo 19
Property 54751 photo 20
Property 54751 photo 21
Property 54751 photo 22
Property 54751 photo 23
Property 54751 photo 24
Property 54751 photo 25
Property 54751 photo 26
Property 54751 photo 27
Property 54751 photo 28
Property 54751 photo 29

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2013
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Usługi

  • Parking
  • Podwójna szyba
  • Schody wewnętrzne
  • Domek letniskowy

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 125 metrów kwadratów w Limassol. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, basen komunalny, parking, ogród.

Lokalizacja