Sprzedaż - Działka 12250 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Sani powiedział:
350 000 €
28 €/m²
Property 5532 photo 1
Property 5532 photo 2
Property 5532 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 58 km

Opis

Na sprzedaż Działka12250 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki).

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
340 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 10834
  • Metry kw. 4650 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
500 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 15820
  • Metry kw. 10181 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
400 000 € 173 €/m²
  • Kod obiektowy 16057
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
370 000 € 200 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 16455
  • Metry kw. 4650 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
475 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 18937
  • Metry kw. 15500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
320 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 19205
  • Metry kw. 10181 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
310 000 € 250 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 19446
  • Metry kw. 4250 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
300 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 19567
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
430 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 19703
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
380 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 19822
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera