Sprzedaż - Apartament 66 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka
Cena od 230 000 €
3485 €/m²
Property 55971 photo 1
Property 55971 photo 2
Property 55971 photo 3
Property 55971 photo 4
Property 55971 photo 5
Property 55971 photo 6
Property 55971 photo 7
Property 55971 photo 8
Property 55971 photo 9
Property 55971 photo 10
Property 55971 photo 11
Property 55971 photo 12
  • Kod obiektowy 55971
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 66 m²
  • Region Larnaca
  • Location Larnaka (Cypr)
  • Liczba pokoi 2

Details

  • Liczba pięter: 9
  • Piętro: Piętro 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Podwójna szyba
  • Luksusowy Dom

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66 metrów kwadratów w Larnace. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera parking, winda.

Lokalizacja