Sprzedaż - Apartament 111 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka
385 000 €
3468 €/m²
Property 55973 photo 1
Property 55973 photo 2
Property 55973 photo 3
Property 55973 photo 4
Property 55973 photo 5
Property 55973 photo 6
Property 55973 photo 7
  • Kod obiektowy 55973
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 111 m²
  • Region Larnaca
  • Location Larnaka (Cypr)
  • Liczba pokoi 3

Details

  • Liczba pięter: 9
  • Piętro: Piętro 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Luksusowy Dom

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 111 metrów kwadratów w Larnace. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera parking, winda, spiżarnia.

Lokalizacja