275 000 € 250 000 €
1923 €/m²
Property 56043 photo 1
Property 56043 photo 2
Property 56043 photo 3
Property 56043 photo 4
Property 56043 photo 5
Property 56043 photo 6
Property 56043 photo 7
Property 56043 photo 8
Property 56043 photo 9
Property 56043 photo 10
Property 56043 photo 11
Property 56043 photo 12
Property 56043 photo 13
Property 56043 photo 14
Property 56043 photo 15
Property 56043 photo 16
Property 56043 photo 17
Property 56043 photo 18
Property 56043 photo 19
Property 56043 photo 20
Property 56043 photo 21
Property 56043 photo 22
Property 56043 photo 23
Property 56043 photo 24
Property 56043 photo 25
Property 56043 photo 26
Property 56043 photo 27
Property 56043 photo 28
Property 56043 photo 29
Property 56043 photo 30

Details

  • Rok budowy: 1952
  • Rok remontu: 2009
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: inny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 3300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 20 km
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Schody wewnętrzne

Opis

Na sprzedaż2-piętrowy dom o powierzchni 130 metrów kwadratów na Korfu. Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, parking, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 2777 €/m²
  • Kod obiektowy 19790
  • Metry kw. 90 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
300 000 € 2272 €/m²
  • Kod obiektowy 47131
  • Metry kw. 132 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
395 000 € 2633 €/m²
  • Kod obiektowy 32046
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
250 000 € 833 €/m²
  • Kod obiektowy 30907
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
410 000 € 2277 €/m²
  • Kod obiektowy 25745
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
400 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 22885
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • Kod obiektowy 56475
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • Kod obiektowy 39619
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera