Sprzedany

Sprzedaż - Willa 500 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki
Na zapytanie
Property 562 photo 1
Property 562 photo 2
Property 562 photo 3
Property 562 photo 4
Property 562 photo 5
Property 562 photo 6
Property 562 photo 7
Property 562 photo 8
Property 562 photo 9
Property 562 photo 10
Property 562 photo 11
Property 562 photo 12
Property 562 photo 13
Property 562 photo 14
Property 562 photo 15
Property 562 photo 16
Property 562 photo 17
Property 562 photo 18
Property 562 photo 19
  • Kod obiektowy 562
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 500 m²
  • Wielkosc gruntu 7000 m²
  • Region Attyka
  • Location Reszta Attyki (Attyka)
  • Liczba pokoi 5

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2002
  • Liczba pokoi: 5
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Sprzedaż
1 350 000 € 1 250 000 € 2403 €/m²
  • Kod obiektowy 33692
  • Metry kw. 520 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
3 000 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 34875
  • Metry kw. 600 m²
Sprzedaż
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod obiektowy 35090
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 36126
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 36662
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 36818
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod obiektowy 40429
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
3 850 000 € 5133 €/m²
  • Kod obiektowy 41218
  • Metry kw. 750 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Kod obiektowy 41219
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 700 000 € 6750 €/m²
  • Kod obiektowy 41912
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera