145 000 €
1035 €/m²
Property 5641 photo 1
Property 5641 photo 2
Property 5641 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Działka140 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
190 000 € 139 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 38742
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
152 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 39347
  • Metry kw. 4647 m²
  • Odległość do plaży 4200 m
Sprzedaż
190 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 39453
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
192 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 39609
  • Metry kw. 898 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 39770
  • Metry kw. 3455 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
192 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 40278
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
150 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40821
  • Metry kw. 1076 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
160 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 41186
  • Metry kw. 4166 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
150 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 41628
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
150 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 43087
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m

Subskrypcja newslettera