Sprzedaż - Apartament 77 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka Larnaka
Cena od 173 000 €
2247 €/m²
Property 56426 photo 1
Property 56426 photo 2
Property 56426 photo 3
Property 56426 photo 4
Property 56426 photo 5
Property 56426 photo 6

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Piętro: Piętro 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1400 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77 metrów kwadratów w Larnace. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera parking, winda.

Lokalizacja