550 000 € 480 000 €
5455 €/m²
Property 56427 photo 1
Property 56427 photo 2
Property 56427 photo 3
Property 56427 photo 4
Property 56427 photo 5
Property 56427 photo 6
Property 56427 photo 7
Property 56427 photo 8
Property 56427 photo 9
Property 56427 photo 10
Property 56427 photo 11
Property 56427 photo 12
Property 56427 photo 13
Property 56427 photo 14
Property 56427 photo 15
Property 56427 photo 16
Property 56427 photo 17
Property 56427 photo 18
Property 56427 photo 19
Property 56427 photo 20
Property 56427 photo 21
Property 56427 photo 22
Property 56427 photo 23
Property 56427 photo 24
Property 56427 photo 25
Property 56427 photo 26

Details

  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod obiektowy 65344
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
530 000 € 4240 €/m²
  • Kod obiektowy 65448
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
620 000 € 4133 €/m²
  • Kod obiektowy 65460
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
450 000 € 5696 €/m²
  • Kod obiektowy 65493
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
695 000 € 5696 €/m²
  • Kod obiektowy 65652
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65667
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
580 000 € 4461 €/m²
  • Kod obiektowy 65669
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
750 000 € 6198 €/m²
  • Kod obiektowy 65769
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
765 000 € 6270 €/m²
  • Kod obiektowy 65770
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
780 000 € 6393 €/m²
  • Kod obiektowy 65771
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera