230 000 €
1917 €/m²
Property 56437 photo 1
Property 56437 photo 2
Property 56437 photo 3
Property 56437 photo 4
Property 56437 photo 5
Property 56437 photo 6
Property 56437 photo 7
Property 56437 photo 8
Property 56437 photo 9
Property 56437 photo 10
Property 56437 photo 11
Property 56437 photo 12
Property 56437 photo 13
Property 56437 photo 14
Property 56437 photo 15
Property 56437 photo 16
Property 56437 photo 17
Property 56437 photo 18
Property 56437 photo 19
Property 56437 photo 20
Property 56437 photo 21
Property 56437 photo 22

Details

  • Rok budowy: 1976
  • Liczba pokoi: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż1-piętrowy dom o powierzchni 120 metrów kwadratów w Salonikach. Dom 4 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
290 000 € 840 €/m²
  • Kod obiektowy 13650
  • Metry kw. 345 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
210 000 € 1050 €/m²
  • Kod obiektowy 49775
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
230 000 € 1916 €/m²
  • Kod obiektowy 56437
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
320 000 € 888 €/m²
  • Kod obiektowy 59446
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
255 000 € 3187 €/m²
  • Kod obiektowy 62119
  • Metry kw. 80 m²
  • Odległość do plaży 1850 m
Sprzedaż
300 000 € 967 €/m²
  • Kod obiektowy 63101
  • Metry kw. 310 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
185 000 € 1480 €/m²
  • Kod obiektowy 65679
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera