500 000 €
3497 €/m²
Property 56922 photo 1
Property 56922 photo 2
Property 56922 photo 3
Property 56922 photo 4
Property 56922 photo 5
Property 56922 photo 6
Property 56922 photo 7
Property 56922 photo 8
Property 56922 photo 9
Property 56922 photo 10
Property 56922 photo 11
Property 56922 photo 12
Property 56922 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2002
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 143 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, trawę, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod obiektowy 44007
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
442 000 € 315 000 € 2423 €/m²
  • Kod obiektowy 50232
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
490 000 € 2197 €/m²
  • Kod obiektowy 54643
  • Metry kw. 223 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
499 000 € 1996 €/m²
  • Kod obiektowy 55969
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Rekomendowane Sprzedaż
475 000 € 5107 €/m²
  • Kod obiektowy 61594
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
425 000 € 4619 €/m²
  • Kod obiektowy 61595
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
425 000 € 4619 €/m²
  • Kod obiektowy 61596
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
414 000 € 3696 €/m²
  • Kod obiektowy 61601
  • Metry kw. 112 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
495 000 € 2877 €/m²
  • Kod obiektowy 64164
  • Metry kw. 172 m²
  • Rooms 6
Rekomendowane Sprzedaż
449 000 € 4317 €/m²
  • Kod obiektowy 64708
  • Metry kw. 104 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera