1 500 000 €
2206 €/m²
Property 57109 photo 1
Property 57109 photo 2
Property 57109 photo 3
Property 57109 photo 4
Property 57109 photo 5
Property 57109 photo 6
Property 57109 photo 7
Property 57109 photo 8
Property 57109 photo 9
Property 57109 photo 10
Property 57109 photo 11
Property 57109 photo 12
Property 57109 photo 13

Details

  • Rok budowy: 1997
  • Rok remontu: 2010
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 19800 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 680 metrów kwadratów w Atenach. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, spiżarnia. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 3 łazienek. Willa ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, grill, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Inwestycja Sprzedaż
1 650 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 3333
  • Metry kw. 550 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 8364
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 200 000 € 3098 €/m²
  • Kod obiektowy 8681
  • Metry kw. 710 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 350 000 € 2934 €/m²
  • Kod obiektowy 14427
  • Metry kw. 460 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 250 000 € 2551 €/m²
  • Kod obiektowy 21724
  • Metry kw. 490 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 420 000 € 3107 €/m²
  • Kod obiektowy 37080
  • Metry kw. 457 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 630 000 € 2515 €/m²
  • Kod obiektowy 37081
  • Metry kw. 648 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 600 000 € 4145 €/m²
  • Kod obiektowy 56836
  • Metry kw. 386 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 2205 €/m²
  • Kod obiektowy 57109
  • Metry kw. 680 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera