411 000 €
4326 €/m²
Property 57115 photo 1
Property 57115 photo 2
Property 57115 photo 3
Property 57115 photo 4

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Sprzedaż
411 000 € 4326 €/m²
  • Kod obiektowy 57115
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61861
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
445 000 € 4734 €/m²
  • Kod obiektowy 61862
  • Metry kw. 94 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
383 548 € 4512 €/m²
  • Kod obiektowy 61863
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
439 966 € 4730 €/m²
  • Kod obiektowy 61895
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
417 406 € 383 548 € 4735 €/m²
  • Kod obiektowy 61896
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
609 622 € 4838 €/m²
  • Kod obiektowy 61961
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
355 000 € 3198 €/m²
  • Kod obiektowy 63324
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 3271 €/m²
  • Kod obiektowy 63325
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
489 900 € 4453 €/m²
  • Kod obiektowy 63665
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera