105 000 €
1382 €/m²
Property 57156 photo 1
Property 57156 photo 2
Property 57156 photo 3
Property 57156 photo 4
Property 57156 photo 5
Property 57156 photo 6
Property 57156 photo 7
Property 57156 photo 8
Property 57156 photo 9
Property 57156 photo 10
Property 57156 photo 11
Property 57156 photo 12
Property 57156 photo 13
Property 57156 photo 14

Details

  • Profitability: 4,30%
  • Rok budowy: 2004
  • Liczba pokoi: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ rożny także zawiera klimatyzacja, winda, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
90 000 € 2727 €/m²
  • Kod obiektowy 52963
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
89 000 € 1508 €/m²
  • Kod obiektowy 54730
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
90 000 € 1698 €/m²
  • Kod obiektowy 59305
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
90 000 € 3103 €/m²
  • Kod obiektowy 61890
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
97 500 € 2785 €/m²
  • Kod obiektowy 63194
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
95 000 € 2317 €/m²
  • Kod obiektowy 63986
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
87 000 € 1581 €/m²
  • Kod obiektowy 64442
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera