130 000 €
3250 €/m²
Property 64693 photo 1
Property 64693 photo 2
Property 64693 photo 3
Property 64693 photo 4
Property 64693 photo 5
Property 64693 photo 6
Property 64693 photo 7
Property 64693 photo 8
Property 64693 photo 9
Property 64693 photo 10
Property 64693 photo 11

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 1978
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 14 km

Usługi

  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
185 000 € 2202 €/m²
  • Kod obiektowy 64447
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
167 000 € 3211 €/m²
  • Kod obiektowy 64468
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 2881 €/m²
  • Kod obiektowy 64470
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod obiektowy 64472
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod obiektowy 64753
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
175 000 € 2966 €/m²
  • Kod obiektowy 64755
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 64848
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod obiektowy 64870
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
158 000 € 2051 €/m²
  • Kod obiektowy 64912
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
148 000 € 2276 €/m²
  • Kod obiektowy 65018
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera