O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Apartament 75 m² na Sithonii (Chalkidki)
Grecja
Macedonia
Chalkidiki
Sithonia
Nikiti
Na zapytanie
Kod obiektowy
57200
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Apartament
Metry kw.
75 m²
Region
Sithonia/Chalkidiki
Location
Nikiti (Sithonia) | Chalkidiki (Chalkidiki) (Macedonia)
Liczba pokoi
3
Details
Liczba pięter:
3
Rok budowy:
1973
Rok remontu:
2021
Liczba pokoi:
3
System ogrzewania:
pompa grzewcza
Energy Class:
Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
Bathrooms:
1
Bedrooms:
2
WCs:
1
Odległość do morza:
10 m
Odległość do najbliższego miasta:
3 km
Odległość od lotniska:
82 km
Sprzedaż
124 000 €
2695 €/m²
Apartament 46 m² Sithonia/Chalkidiki
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
64048
Metry kw.
46 m²
Rooms
2
Sprzedaż
170 000 €
2500 €/m²
Apartament 68 m² Sithonia/Chalkidiki
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
49027
Metry kw.
68 m²
Rooms
3
Sprzedaż
78 000 €
2689 €/m²
Apartament 29 m² Sithonia/Chalkidiki
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
64189
Metry kw.
29 m²
Rooms
1
Rekomendowane
Sprzedaż
300 000 €
5084 €/m²
Apartament 59 m² Sithonia/Chalkidiki
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
56014
Metry kw.
59 m²
Rooms
3
Sprzedaż
190 000 €
3064 €/m²
Apartament 62 m² Sithonia/Chalkidiki
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
65649
Metry kw.
62 m²
Rooms
3
Sprzedaż
110 000 €
1571 €/m²
Apartament 70 m² Sithonia/Chalkidiki
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
61056
Metry kw.
70 m²
Rooms
3
Sprzedaż
80 000 €
2666 €/m²
Apartament 30 m² Sithonia/Chalkidiki
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
64027
Metry kw.
30 m²
Rooms
2
Sprzedaż
190 000 €
1809 €/m²
Apartament 105 m² Sithonia/Chalkidiki
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
4734
Metry kw.
105 m²
Rooms
3
Sprzedaż
250 000 €
2083 €/m²
Apartament 120 m² Sithonia/Chalkidiki
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
49029
Metry kw.
120 m²
Rooms
4
Sprzedaż
255 000 €
4636 €/m²
Apartament 55 m² Sithonia/Chalkidiki
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
51240
Metry kw.
55 m²
Rooms
2
Maria Kabani
+30 23750 20330
sales@grekodom.com
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1