800 000 €
6349 €/m²
Property 5766 photo 1
Property 5766 photo 2
Property 5766 photo 3
Property 5766 photo 4
Property 5766 photo 5
Property 5766 photo 6
Property 5766 photo 7
Property 5766 photo 8
Property 5766 photo 9
Property 5766 photo 10
Property 5766 photo 11
Property 5766 photo 12
Property 5766 photo 13
Property 5766 photo 14
Property 5766 photo 15
Property 5766 photo 16

Details

  • Rok budowy: 1985
  • Odległość do morza: 3900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3,6 km
  • Odległość od lotniska: 12 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż: mała willa w cichej, zacisznej okolicy w odległości spaceru od wioski Moraitika.

Willa posiada dwa oddzielne apartamenty z jedną sypialnią, kuchnią i salonem z jadalnią. Posiada również piwnicę, ogród z drzewami owocowymi, basen.

Lokalizacja willi zapewnia ciszę, spokój i śpiew ptaków.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 3546
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
980 000 € 3843 €/m²
  • Kod obiektowy 3641
  • Metry kw. 255 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 000 000 € 6535 €/m²
  • Kod obiektowy 4946
  • Metry kw. 153 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
800 000 € 6349 €/m²
  • Kod obiektowy 5766
  • Metry kw. 126 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
750 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 7935
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
990 000 € 3300 €/m²
  • Kod obiektowy 19880
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
950 000 € 3518 €/m²
  • Kod obiektowy 21757
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
850 000 € 2478 €/m²
  • Kod obiektowy 32886
  • Metry kw. 343 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
950 000 € 3958 €/m²
  • Kod obiektowy 34371
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
800 000 € 3404 €/m²
  • Kod obiektowy 61526
  • Metry kw. 235 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera