44 000 € 32 000 €
139 €/m²
Property 5771 photo 1
Property 5771 photo 2
Property 5771 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż działka o powierzchni 230 metrów kwadratowych we wsi Mohos, niedaleko Stalidy. Działka nadaje się pod budowę nieruchomości mieszkalnych do 180 mkw. Dojazd do działki prowadzi dobrą drogą asfaltową, natomiast tuż obok znajdują się dostawy wody i prądu. 

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 18508
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
60 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 19175
  • Metry kw. 877 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Kod obiektowy 26770
  • Metry kw. 95 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
64 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 29556
  • Metry kw. 489 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31332
  • Metry kw. 403 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
65 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 36882
  • Metry kw. 5235 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Kod obiektowy 37123
  • Metry kw. 246 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
60 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 37922
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 19200 m
Sprzedaż
60 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37931
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
65 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 38342
  • Metry kw. 4005 m²
  • Odległość do plaży 6800 m

Subskrypcja newslettera