410 000 €
5062 €/m²
Property 57931 photo 1

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 39 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 81 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Czwarte piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Piąte piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
575 000 € 485 000 € 4041 €/m²
  • Kod obiektowy 54312
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod obiektowy 55951
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
530 000 € 2789 €/m²
  • Kod obiektowy 56279
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod obiektowy 56626
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 4455 €/m²
  • Kod obiektowy 56942
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
560 000 € 3589 €/m²
  • Kod obiektowy 57178
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 2872 €/m²
  • Kod obiektowy 57304
  • Metry kw. 181 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod obiektowy 57500
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
435 000 € 3655 €/m²
  • Kod obiektowy 57502
  • Metry kw. 119 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
590 000 € 5130 €/m²
  • Kod obiektowy 58910
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera