700 000 € 150 000 €
37 €/m²
Property 5797 photo 1
Property 5797 photo 2
Property 5797 photo 3
Property 5797 photo 4
Property 5797 photo 5
Property 5797 photo 6
Property 5797 photo 7
Property 5797 photo 8
Property 5797 photo 9
Property 5797 photo 10
Property 5797 photo 11
Property 5797 photo 12
Property 5797 photo 13
Property 5797 photo 14
Property 5797 photo 15
Property 5797 photo 16
Property 5797 photo 17
Property 5797 photo 18
Property 5797 photo 19
Property 5797 photo 20
Property 5797 photo 21
Property 5797 photo 22
Property 5797 photo 23
Property 5797 photo 24

Details

  • Odległość do morza: 20000 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych w Atenach. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
620 000 € 898 €/m²
  • Kod obiektowy 14006
  • Metry kw. 690 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
880 000 € 811 €/m²
  • Kod obiektowy 14448
  • Metry kw. 1085 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
600 000 € 1764 €/m²
  • Kod obiektowy 30323
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 35109
  • Metry kw. 725 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
600 000 € 1153 €/m²
  • Kod obiektowy 35500
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod obiektowy 48584
  • Metry kw. 607 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
860 000 € 5477 €/m²
  • Kod obiektowy 49120
  • Metry kw. 157 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 49447
  • Metry kw. 364 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
800 000 € 2279 €/m²
  • Kod obiektowy 49573
  • Metry kw. 351 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
850 000 € 538 €/m²
  • Kod obiektowy 51120
  • Metry kw. 1577 m²
  • Odległość do plaży 14000 m

Subskrypcja newslettera