365 000 €
4867 €/m²
Property 57974 photo 1
Property 57974 photo 2
Property 57974 photo 3
Property 57974 photo 4
Property 57974 photo 5
Property 57974 photo 6
Property 57974 photo 7
Property 57974 photo 8
Property 57974 photo 9
Property 57974 photo 10

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Podwójna szyba
  • Luksusowy Dom

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, markiza, parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
435 000 € 5723 €/m²
  • Kod obiektowy 64893
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
452 000 € 5445 €/m²
  • Kod obiektowy 65224
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
425 000 € 4086 €/m²
  • Kod obiektowy 65462
  • Metry kw. 104 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
335 000 € 4036 €/m²
  • Kod obiektowy 61588
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
450 000 € 5696 €/m²
  • Kod obiektowy 65493
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod obiektowy 65047
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 2095 €/m²
  • Kod obiektowy 59653
  • Metry kw. 167 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
307 600 € 6990 €/m²
  • Kod obiektowy 63014
  • Metry kw. 44 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
426 000 € 3276 €/m²
  • Kod obiektowy 65119
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod obiektowy 65230
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera