850 000 €
6296 €/m²
Property 58341 photo 1
Property 58341 photo 2
Property 58341 photo 3
Property 58341 photo 4
Property 58341 photo 5
Property 58341 photo 6

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 2014
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 520 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 135 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, 3 łazienek z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, basen, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
850 000 € 6692 €/m²
  • Kod obiektowy 58091
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
800 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 36714
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
950 000 € 7251 €/m²
  • Kod obiektowy 64741
  • Metry kw. 131 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 1975 €/m²
  • Kod obiektowy 52316
  • Metry kw. 405 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
780 000 € 6393 €/m²
  • Kod obiektowy 65771
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera