940 000 €
8174 €/m²
Property 58413 photo 1
Property 58413 photo 2

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 115 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, markiza, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
855 000 € 7008 €/m²
  • Kod obiektowy 64945
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 36714
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod obiektowy 51896
  • Metry kw. 2630 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
800 000 € 1975 €/m²
  • Kod obiektowy 52316
  • Metry kw. 405 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
890 000 € 4450 €/m²
  • Kod obiektowy 62009
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 34147
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera