Sprzedaż - Działka 6355 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja Centrum Lefkozja - Nikozja
180 000 €
28 €/m²
Property 58638 photo 1
Property 58638 photo 2
Property 58638 photo 3
Property 58638 photo 4

Details

Opis

Na sprzedaż Działka6355 metrów kwadratowych w Nikozji.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
265 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 27189
  • Metry kw. 389 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
250 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 46483
  • Metry kw. 9309 m²
Sprzedaż
164 500 € 313 €/m²
  • Kod obiektowy 49151
  • Metry kw. 524 m²
  • Odległość do plaży 45000 m
Sprzedaż
225 000 € 101 €/m²
  • Kod obiektowy 51667
  • Metry kw. 2221 m²
Sprzedaż
145 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 51689
  • Metry kw. 4140 m²
Sprzedaż
205 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 52119
  • Metry kw. 7358 m²
Sprzedaż
205 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 52120
  • Metry kw. 7358 m²
Sprzedaż
165 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 52761
  • Metry kw. 7358 m²
Sprzedaż
160 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 53163
  • Metry kw. 4701 m²
Sprzedaż
195 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 53164
  • Metry kw. 2927 m²

Subskrypcja newslettera