Sprzedaż - Działka 31952 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja Centrum Lefkozja - Nikozja
320 000 €
10 €/m²
Property 58723 photo 1
Property 58723 photo 2
Property 58723 photo 3
Property 58723 photo 4

Details

Opis

Na sprzedaż Działka31952 metrów kwadratowych w Nikozji.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 25494
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
445 050 € 450 €/m²
  • Kod obiektowy 23382
  • Metry kw. 989 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
310 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 25599
  • Metry kw. 2788 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
358 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 23398
  • Metry kw. 895 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
265 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 27189
  • Metry kw. 389 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
395 000 € 393 €/m²
  • Kod obiektowy 53124
  • Metry kw. 1004 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
315 000 € 418 €/m²
  • Kod obiektowy 53057
  • Metry kw. 752 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera