570 000 €
3878 €/m²
Property 5879 photo 1
Property 5879 photo 2
Property 5879 photo 3
Property 5879 photo 4
Property 5879 photo 5
Property 5879 photo 6
Property 5879 photo 7
Property 5879 photo 8
Property 5879 photo 9
Property 5879 photo 10
Property 5879 photo 11
Property 5879 photo 12
Property 5879 photo 13
Property 5879 photo 14
Property 5879 photo 15
Property 5879 photo 16
Property 5879 photo 17

Details

  • Liczba pokoi: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 147 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, 2 salonów, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka, spiżarnia. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, parking, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod obiektowy 60366
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod obiektowy 60367
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod obiektowy 60368
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod obiektowy 60369
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
570 000 € 480 000 € 4752 €/m²
  • Kod obiektowy 62103
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 460 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 63549
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 5200 €/m²
  • Kod obiektowy 64221
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod obiektowy 65334
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod obiektowy 65337
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
536 000 € 6536 €/m²
  • Kod obiektowy 65340
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera