Sprzedaż - Działka 6972 m² w Ayia Napa

Grecja Cypr Famagusta Agia Napa
950 000 €
136 €/m²
Property 58790 photo 1
Property 58790 photo 2
Property 58790 photo 3
Property 58790 photo 4
Property 58790 photo 5
Property 58790 photo 6

Details

Opis

Na sprzedaż Działka6972 metrów kwadratowych w Ayia Napa.

Lokalizacja