Sprzedaż - Działka 1332 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol Lemesos
335 000 €
251 €/m²
Property 58818 photo 1
Property 58818 photo 2
Property 58818 photo 3

Details

Opis

Na sprzedaż Działka1332 metrów kwadratowych w Limassol.

Lokalizacja