365 000 €
4679 €/m²
Property 58955 photo 1
Property 58955 photo 2
Property 58955 photo 3
Property 58955 photo 4
Property 58955 photo 5
Property 58955 photo 6
Property 58955 photo 7
Property 58955 photo 8
Property 58955 photo 9
Property 58955 photo 10
Property 58955 photo 11
Property 58955 photo 12
Property 58955 photo 13
Property 58955 photo 14
Property 58955 photo 15
Property 58955 photo 16
Property 58955 photo 17
Property 58955 photo 18
Property 58955 photo 19
Property 58955 photo 20
Property 58955 photo 21
Property 58955 photo 22
Property 58955 photo 23

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 46 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ przedni

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
498 000 € 4742 €/m²
  • Kod obiektowy 58961
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
431 000 € 5192 €/m²
  • Kod obiektowy 65223
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 6666 €/m²
  • Kod obiektowy 64940
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
485 000 € 4619 €/m²
  • Kod obiektowy 66050
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
426 000 € 3276 €/m²
  • Kod obiektowy 65119
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
370 000 € 4743 €/m²
  • Kod obiektowy 59669
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
297 000 € 3300 €/m²
  • Kod obiektowy 65614
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
450 000 € 5696 €/m²
  • Kod obiektowy 65493
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod obiektowy 63567
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
420 000 € 3962 €/m²
  • Kod obiektowy 64689
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera