Sprzedaż - Działka 200 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki Ano Liosia
80 000 €
400 €/m²
Property 5900 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka200 metrów kwadratowych na Attyce. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 13027
  • Metry kw. 2638 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
75 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 13403
  • Metry kw. 930 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
75 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 13787
  • Metry kw. 1243 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 19002
  • Metry kw. 426 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Kod obiektowy 20440
  • Metry kw. 283 m²
  • Odległość do plaży 235 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 21328
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
85 000 € 340 €/m²
  • Kod obiektowy 23645
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
110 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 24748
  • Metry kw. 1015 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
80 000 € 175 €/m²
  • Kod obiektowy 32698
  • Metry kw. 455 m²
  • Odległość do plaży 1130 m
Sprzedaż
65 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 35877
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera