90 000 €
3000 €/m²
Property 59017 photo 1
Property 59017 photo 2
Property 59017 photo 3
Property 59017 photo 4
Property 59017 photo 5
Property 59017 photo 6
Property 59017 photo 7
Property 59017 photo 8
Property 59017 photo 9
Property 59017 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 1
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 metrów kwadratów na Chalkidiki. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera kolektor słoneczny, parking, winda, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
101 000 € 1836 €/m²
  • Kod obiektowy 48294
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
105 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 59015
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
90 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 59017
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
85 000 € 2931 €/m²
  • Kod obiektowy 61752
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
115 000 € 2169 €/m²
  • Kod obiektowy 62379
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
125 000 € 2083 €/m²
  • Kod obiektowy 62423
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
105 000 € 1050 €/m²
  • Kod obiektowy 62472
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod obiektowy 62793
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
125 000 € 2232 €/m²
  • Kod obiektowy 63713
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
130 000 € 2321 €/m²
  • Kod obiektowy 63714
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera