265 000 €
2849 €/m²
Property 59031 photo 1
Property 59031 photo 2
Property 59031 photo 3
Property 59031 photo 4
Property 59031 photo 5
Property 59031 photo 6
Property 59031 photo 7
Property 59031 photo 8
Property 59031 photo 9
Property 59031 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż duplex o powierzchni 93 metrów kwadratów na Chalkidiki. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się zTrzecie piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Loft się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dupleks ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod obiektowy 52173
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 2849 €/m²
  • Kod obiektowy 59031
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
255 000 € 3109 €/m²
  • Kod obiektowy 59033
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
255 000 € 3109 €/m²
  • Kod obiektowy 59034
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 59036
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
245 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 62795
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 63496
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 63497
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera