850 000 € 650 000 €
33 €/m²
Property 59160 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 315 km

Opis

Na sprzedaż Działka19250 metrów kwadratowych na Peloponezie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 3465 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
700 000 € 1166 €/m²
  • Kod obiektowy 38164
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 050 000 € 228 €/m²
  • Kod obiektowy 51007
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
850 000 € 650 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 59160
  • Metry kw. 19250 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera