O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 10000 m² na Athos (Chalkidiki)
Grecja
Macedonia
Chalkidiki
Arystoteles
Pirgadikia
450 000 €
45 €/m²
Kod obiektowy
5917
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
10000 m²
Region
Athos/Chalkidiki
Location
Pirgadikia (Arystoteles) | Chalkidiki (Chalkidiki) (Macedonia)
Details
Odległość do morza:
200 m
Odległość do najbliższego miasta:
1 km
Odległość od lotniska:
66 km
Opis
Na sprzedaż Działka10000 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta.
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
500 000 €
33 €/m²
Działka 15000 m² Athos/Chalkidiki
Athos/Chalkidiki
Kod obiektowy
31994
Metry kw.
15000 m²
Odległość do plaży
1600 m
Sprzedaż
540 000 €
76 €/m²
Działka 7089 m² Athos/Chalkidiki
Athos/Chalkidiki
Kod obiektowy
38293
Metry kw.
7089 m²
Odległość do plaży
150 m
Sprzedaż
500 000 €
50 €/m²
Działka 10000 m² Athos/Chalkidiki
Athos/Chalkidiki
Kod obiektowy
46559
Metry kw.
10000 m²
Odległość do plaży
100 m
Sprzedaż
600 000 €
580 000 €
44 €/m²
Działka 12991 m² Athos/Chalkidiki
Athos/Chalkidiki
Kod obiektowy
63190
Metry kw.
12991 m²
Odległość do plaży
500 m
Sprzedaż
550 000 €
203 €/m²
Działka 2700 m² Athos/Chalkidiki
Athos/Chalkidiki
Kod obiektowy
5921
Metry kw.
2700 m²
Odległość do plaży
40 m
Sprzedaż
375 000 €
91 €/m²
Działka 4078 m² Athos/Chalkidiki
Athos/Chalkidiki
Kod obiektowy
60009
Metry kw.
4078 m²
Odległość do plaży
400 m
Sprzedaż
370 000 €
100 000 €
14 €/m²
Działka 7000 m² Athos/Chalkidiki
Athos/Chalkidiki
Kod obiektowy
8861
Metry kw.
7000 m²
Odległość do plaży
1200 m
Sprzedaż
375 000 €
26 €/m²
Działka 14300 m² Athos/Chalkidiki
Athos/Chalkidiki
Kod obiektowy
30772
Metry kw.
14300 m²
Odległość do plaży
500 m
Sprzedaż
540 000 €
108 €/m²
Działka 4959 m² Athos/Chalkidiki
Athos/Chalkidiki
Kod obiektowy
61751
Metry kw.
4959 m²
Odległość do plaży
190 m
Sprzedaż
400 000 €
62 €/m²
Działka 6440 m² Athos/Chalkidiki
Athos/Chalkidiki
Kod obiektowy
39480
Metry kw.
6440 m²
Odległość do plaży
10 m
Maria Kabani
+30 23750 20330
sales@grekodom.com
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1