Sprzedaż - Lokal użytkowy 149 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja Centrum Lefkozja - Nikozja
290 000 €
1946 €/m²
Property 59506 photo 1
Property 59506 photo 2
Property 59506 photo 3

Details

Opis

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzhcni 149 metrów kwadratów w Nikozji. lokal użytkowy składa się z 0 pięter. Lokal użytkowy ma układ wewnętrzny

Lokalizacja