1 300 000 €
8125 €/m²
Property 5957 photo 1
Property 5957 photo 2
Property 5957 photo 3
Property 5957 photo 4
Property 5957 photo 5
Property 5957 photo 6
Property 5957 photo 7
Property 5957 photo 8
Property 5957 photo 9
Property 5957 photo 10
Property 5957 photo 11
Property 5957 photo 12
Property 5957 photo 13
Property 5957 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2008
  • Liczba pokoi: 5: 3 спальные комнаты, 2 гостиные, кухня, 3 санузла
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 160 metrów kwadratów na Krecie. Pół-piwnica się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 300 000 € 8125 €/m²
  • Kod obiektowy 5957
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 500 000 € 3968 €/m²
  • Kod obiektowy 30592
  • Metry kw. 378 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod obiektowy 38928
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 490 000 € 1 100 000 € 2956 €/m²
  • Kod obiektowy 40248
  • Metry kw. 372 m²
  • Odległość do plaży 160 m
Sprzedaż
1 067 000 € 2845 €/m²
  • Kod obiektowy 50139
  • Metry kw. 375 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 64988
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 317 m

Subskrypcja newslettera