1 000 000 €
1754 €/m²
Property 5989 photo 1
Property 5989 photo 2
Property 5989 photo 3
Property 5989 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 290 m
  • Odległość od lotniska: 2 km

Opis

Na sprzedaż Działka570 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: struktura. Pozwolenie na budowę do 550 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
930 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 4536
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Kod obiektowy 5989
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 290 m
Sprzedaż
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 6112
  • Metry kw. 28000 m²
  • Odległość do plaży 950 m
Sprzedaż
1 100 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 9106
  • Metry kw. 40000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
950 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 13908
  • Metry kw. 65000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 21075
  • Metry kw. 4160 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
950 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 21088
  • Metry kw. 4451 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 100 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 24589
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
950 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 34020
  • Metry kw. 4300 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
980 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 50867
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera