Sprzedaż - Działka 4910 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Tripiti powiedział:
210 000 €
42 €/m²
Property 59917 photo 1
Property 59917 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 85 km

Opis

Na sprzedaż Działka4910 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 60115
  • Metry kw. 2478 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
250 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 5674
  • Metry kw. 5568 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
170 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 62918
  • Metry kw. 3128 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
300 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 22814
  • Metry kw. 19160 m²
  • Odległość do plaży 330 m
Sprzedaż
230 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 37476
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
200 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 23188
  • Metry kw. 12250 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
250 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 7636
  • Metry kw. 7070 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera