Sprzedaż - Działka 9818 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Tripiti powiedział:
270 000 €
27 €/m²
Property 59918 photo 1
Property 59918 photo 2
Property 59918 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 85 km

Opis

Na sprzedaż Działka9818 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
230 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 60111
  • Metry kw. 1471 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
250 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37069
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
280 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 48607
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
250 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 5674
  • Metry kw. 5568 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
330 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 47019
  • Metry kw. 6070 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
300 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 62360
  • Metry kw. 1360 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
375 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 30772
  • Metry kw. 14300 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
330 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 31109
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
270 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 39987
  • Metry kw. 6312 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
300 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 25147
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 900 m

Subskrypcja newslettera