Sprzedany
410 000 €
1491 €/m²
Property 59990 photo 1
Property 59990 photo 2
Property 59990 photo 3
Property 59990 photo 4
Property 59990 photo 5
Property 59990 photo 6
Property 59990 photo 7
Property 59990 photo 8
Property 59990 photo 9
Property 59990 photo 10
Property 59990 photo 11
Property 59990 photo 12
Property 59990 photo 13
Property 59990 photo 14
Property 59990 photo 15
Property 59990 photo 16
Property 59990 photo 17

Details

  • Rok budowy: 1920
  • Rok remontu: 2000
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 186 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 275 metrów kwadratów na Attyce. Pół-piwnica się z spiżarnia. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 2631 €/m²
  • Kod obiektowy 22432
  • Metry kw. 152 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 2222 €/m²
  • Kod obiektowy 23302
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
400 000 € 1142 €/m²
  • Kod obiektowy 23685
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
380 000 € 1979 €/m²
  • Kod obiektowy 32747
  • Metry kw. 192 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 3040 €/m²
  • Kod obiektowy 35507
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod obiektowy 37262
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 1583 €/m²
  • Kod obiektowy 62375
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
380 000 € 4871 €/m²
  • Kod obiektowy 64787
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera