285 000 €
4597 €/m²
Property 60086 photo 1
Property 60086 photo 2
Property 60086 photo 3
Property 60086 photo 4
Property 60086 photo 5
Property 60086 photo 6
Property 60086 photo 7
Property 60086 photo 8
Property 60086 photo 9
Property 60086 photo 10
Property 60086 photo 11
Property 60086 photo 12
Property 60086 photo 13
Property 60086 photo 14
Property 60086 photo 15
Property 60086 photo 16
Property 60086 photo 17
Property 60086 photo 18
Property 60086 photo 19
Property 60086 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 11
  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Winda
  • Wifi
  • Garaż
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż duplex o powierzchni 62 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się zParter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Semi-first floor się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dupleks ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, winda, garaż, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
232 000 € 2900 €/m²
  • Kod obiektowy 48827
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 3955 €/m²
  • Kod obiektowy 49710
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
370 000 € 2312 €/m²
  • Kod obiektowy 50468
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
310 000 € 2296 €/m²
  • Kod obiektowy 57298
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
260 000 € 1635 €/m²
  • Kod obiektowy 57302
  • Metry kw. 159 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
285 000 € 4596 €/m²
  • Kod obiektowy 60086
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
285 000 € 4596 €/m²
  • Kod obiektowy 60126
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
302 000 € 4575 €/m²
  • Kod obiektowy 60127
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
304 000 € 4606 €/m²
  • Kod obiektowy 60128
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod obiektowy 65008
  • Metry kw. 48 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera